Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/ 125 um MM, 2m, OM2

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/ 125 um, 2m ... více
Objednací kód: 50271027
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: do 1 dne
Cena bez DPH: 165 Kč
Cena s DPH: 200 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 2m

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Optický patch kabel Multi mode 50/125 OM2
Délka optického patch kabelu Délka 2 m
Typ Kabely
Přesná délka (m) 2
Barva Oranžová
Vlastnost 50/125
LC (M) 2